Wykonujemy
i montujemy szklane bezramowe zabudowy dla biur, miejsc publicznych i domów prywatnych

sprawdź naszą ofertę

Schody szklane Poznań - Wielkopolska

Schody szklane (Poznań) wykonane są ze szkła hartowanego, jak również pół hartowanego, które cechuje trwałość, wytrzymałość, a przede wszystkim bezpieczeństwo korzystania z nich. Schody szklane montowane są na odpowiednich konstrukcjach stalowych. Wykonywane są one pod nadzorem wykwalifikowanych i doświadczonych konstruktorów, którzy dbają o to, aby zostały one prawidłowo zamontowane. Ze względu na możliwość poślizgu schody szklane pokrywane są powierzchnią antypoślizgową i dzięki temu mogą one spełniać funkcje użytkowe. Jesteśmy firmą, której siedziba mieści się w mieście Poznań, natomiast wielkopolska to rejon naszej działalności. Staramy się, aby nasze konstrukcje cechowała nie tylko wytrzymałość, trwałość i bezpieczeństwo z korzystania z nich, ale również estetyka wykonania, ponieważ w przypadku schodów szklanych wszystkie elementy konstrukcyjne są na widoku i ich eleganckie wykonanie jest naszą wizytówką. Posiadamy duże możliwości i pomysły, jeżeli chodzi o projektowanie szklanych schodów - wielkopolska, dlatego też potrafimy dostosować się nawet do najbardziej wymagających oczekiwań naszych klientów. Nasze schody szklane idealnie komponują się z kolorystyką pomieszczeń, w jakich się znajdują, jak również ze strukturą materiałów, jakie znajdują się w owych pomieszczeniach. Szkło jest bowiem tworzywem, które cechuje uniwersalność, a także elegancja i nowoczesność. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwość serdecznie zapraszamy do kontaktu, a udzielimy wszelkich informacji.

PODESTY SZKLANE:

Oferujemy wykonawstwo podestów szklanych montowanych zarówno na okuciach punktowych, oraz w kątownikach podpierających taflę przy krawędziach szkła. Do tego rodzaju przeszkleń używamy szkła hartowanego i półhartowanego laminowanego o grubości od 3x8mm do 3x12mm. Górna powierzchnia szkła pokryta jest warstwą antypoślizgową, w kilku dostępnych wzorach.

SZKLANE SCHODY

Schody szklane najczęściej wykonujemy na konstrukcji stalowej. Projekt opracowywany jest przy współpracy z konstruktorem, tak aby nie było wątpliwości co do parametrów wytrzymałościowych schodów. Materiały zostają odpowiednio dobrane na etapie projektowania.

Poniżej przedstawione zostały schematy typowych rozwiązań dla schodów i podestów szklanych.